El Speedo žák

Přihlaste se na váš

UŽIVATELSKÝ ÚČET

 Přihlášení

Linka
Licence Pilot

On-line test na Pilotní licenci - PILOT

Teoretický test je součástí závěrečné zkoušky Pro získání pilotní licence. Vyzkoušejte si ho, provětřte vaše znalosti, seznamte se s rozsahem teoretické přípravy na našich kurzech.

Prověřte vaše znalosti testem...

 On-line příprava

Kompletní teoretická příprava na Pilotní licenci - PILOT

Příprava na závěrečné přezkoušení může být jednodušší, než si myslíte. Stačí se soustředit na konkrétní informace, na které se test zaměřuje. 

Připravte se na závěrečné přezkoušení...

 Nádstavba knihy

Tématické články a animace - nádstavba knihy PARAGLIDING 

V naší knize PARAGLIDING naleznete skutečně mnoho důležitých a zajímavých informací. Ale zde se navíc věnujeme všemu, co se do knihy nevešlo. Vše navazuje na jednotlivé tištěné kapitoly, vše se navzájem doplňuje. 

Přečtete si o paraglidingu více...

 Video výuka

Výuková videa - nádstavba knihy PARAGLIDING 

Nestandardní letové režimy, sestupové a únikové manévry, různé postupy a řešení zpracované do video presentací - to je zde pro vás připraveno.

Sledujte výuková videa...

 Výuka

Příprava před El Speedo kurzy

Příprava před kurzem je kvalitní nástroj, který vám umožní získat z každého El Speedo kurzu ještě ještě více znalostí a dovedností, protože doma máte klid na pochopení základních definic a praktických řešení, máte čas si připravit otázky na instruktory.

Vzdělávejte se s námi už před kurzem...

Linka

 
Sledujte hodnocení vašeho tréninku
 
 
Díky El Speedo aplikaci PES (Pilot Education System) se všechna vaše tréninková data ukládají zde na váš účet.
 
Stačí se jen přihlásit pod svým jménem, které jste dostali před kurzem z El Speedo kanceláře a můžete si jednoduše připomenout, co a v jakých případech vám při tréninku dělalo největší starosti a naopak co se vám výborně dařilo.  

El Speedo – náskok díky přístupu...
 PES

Linka

Není týden jako týden
 
 
Náš Základní kurz paraglidingu na Pilotní licenci trvá týden. Je to 7 dní intenzivní teoretické a praktické přípravy.

Ale týdenní Základní kurz u nás v El Speedu neznamená jen týden vašeho výcviku. Staráme se o vás komplexně už týden před kurzem a pak ještě dlouho po něm. Za cenu týdenního kurzu získáváte daleko více.

Seznamte se s obsahem vaší přípravy:

Základní kurz

Bavte se s námi létáním...
LinkaFREDDIE 2 - moderní technologie pro všechny


Odladěná kombinace výkonu a pasivní bezpečnosti pro začínající a středně pokročilé piloty hledající vybavení v kategorii střední EN B. 


Vyberte si velikost a získejte speciální Absolventskou cenu ještě před kurzem...Freddie2

Barevné kombinace

Barevné kombinace

Batoh KEYLONG v ceně padáku

Štíhlá konstrukce s vysokým těžištěm pro pohodlné nošení. Verze XC navíc obsahuje Cockpit, do kterého lze batoh srolovat a použít jako držák na přístroje před pilotem.

 Keylong


Linka

HAWK tréninkLinka

 Ankety

Anketa po kurzu

Chtěli bychom vás touto cestou požádat o zpětnou vazbu. Pokud jste byli s našimi službami spokojeni, řekněte to ostatním. Pokud něco nebylo podle vašich představ, řekněte to nám. Velmi nám záleží na tom, abychom byli schopni možné chyby najít, analyzovat a neopakovat. Proto je pro nás vámi vyplněná anketa velmi cenná a podnětná.

Všechny ankety po kurzu či výletu důkladně zpracováváme a snažíme se v nich najít nové náměty pro další činnost. Věřte, že vaše odpovědi přispívají ke zlepšení či upevnění kvality celé výuky jakožto komplexní služby.

Přihlaste se na svůj osobní účet, vyberte váš kurz a vyplňte 12 jednoduchých otázek. 

Děkujeme
El Speedo instruktoři 

Linka

Poleťte s námi na vaše první beskydské XC Stále hledáme příležitosti a způsoby, jak vás bezpečně a efektivně uvést do termického létání a do královské disciplíny - XC přeletů.


Díky našemu projektu PILOTI.CZ a hře AIR CACHING se můžete na své první beskydské přelety vydat s podporou El Speedo instruktorů a tandem pilotů.

Jak? Stačí se podívat na Facebook – Piloti.cz, kde před každým letovým dnem zveřejňujeme kdo, odkud a s jakým cílem tandem poletíme. A vy se se svým padákem můžete přidat k nám. To je naše malé poděkování za vaši důvěru v El Speedo :o).

Chci vědět více...    

 Piloti.cz

Linka

 

Vybavení