Předplacený účet

Přihlaste se na váš

UŽIVATELSKÝ ÚČET

 Přihlášení
Podle typu uživatelského účtu máte zpřístupněny konkrétní odkazy na našem webu. Přesnější rozdělení naleznete v uvedené tabulce.

Linka
Licence Pilot

On-line test na Pilotní licenci - PILOT

Teoretický test je součástí závěrečné zkoušky Pro získání pilotní licence. Vyzkoušejte si ho, provětřte vaše znalosti, seznamte se s rozsahem teoretické přípravy na našich kurzech.

Prověřte vaše znalosti testem...

 On-line příprava

Kompletní teoretická příprava na Pilotní licenci - PILOT

Příprava na závěrečné přezkoušení může být jednodušší, než si myslíte. Stačí se soustředit na konkrétní informace, na které se test zaměřuje. 

Připravte se na závěrečné přezkoušení...

 Nádstavba knihy

Tématické články a animace - nádstavba knihy PARAGLIDING 

V naší knize PARAGLIDING naleznete skutečně mnoho důležitých a zajímavých informací. Ale zde se navíc věnujeme všemu, co se do knihy nevešlo. Vše navazuje na jednotlivé tištěné kapitoly, vše se navzájem doplňuje. 

Přečtete si o paraglidingu více...

 Video výuka

Výuková videa - nádstavba knihy PARAGLIDING 

Nestandardní letové režimy, sestupové a únikové manévry, různé postupy a řešení zpracované do video presentací - to je zde pro vás připraveno.

Sledujte výuková videa...

 Výuka

Příprava před El Speedo kurzy

Příprava před kurzem je kvalitní nástroj, který vám umožní získat z každého El Speedo kurzu ještě ještě více znalostí a dovedností, protože doma máte klid na pochopení základních definic a praktických řešení, máte čas si připravit otázky na instruktory.

Vzdělávejte se s námi už před kurzem...

 Kompletní Pilot

Výlety na klíč

El Speedo team už s padákem zcestoval pěknou řádku zemí. Mnoho z těchto akcí jsme realizovali také se skupinami pilotů. A zde vám nabízíme harmonogramy paraglidingových akcí, popsaná letová místa i se specifiky daných zemí.

Nechte se inspirovat...

Linka

Uživatelské účty